
A Soproni Darazsak Sportakadémia lezárta a 2025/26-os évadot
Megtartotta hagyományos évzáró ünnepségét a Soproni Darazsak Sportakadémia csütörtökön a Novomatic Arénában, ahol a sportolók szüleikkel és edzőikkel közösen ünnepelték a sikeres szezont. Az évzárón dr. Csiszár Szabolcs alpolgármester is tiszteletét tette. Az évet Czirják Szilvia szakmai vezető értékelte.





















































